بشقاب پرنده‌ ها در مریخ مشاهده شدند + عکس

کد مطلب: AG-10595    تاريخ انتشار: 5/6/1391  

شقاب پرنده در مریخ

انتشار عکس‌‌ها و فیلم‌هایی که اخیرا کاوشگر کنجکاوی از مریخ ارسال کرده، شایعات در مورد وجود فضایی‌ها را افزایش داده است.

مریخ‌نورد «کنجکاوی» که اوایل ماه جاری میلادی در عملیاتی نفس‌گیر توانست با موفقیت در مریخ فرود آید، اخیرا تصاویری را به زمین ارسال کرده، که در برخی از آن‌ها اشیای پرنده ناشناخته‌ای قابل مشاهده‌ است.

با انتشار این تصاویر، شایعه وجود یوفوها (اشیای پرنده منتسب به موجودات فضایی) بیش از پیش افزایش یافته است.

در همین حال، برخی محققان تلاش کرده‌اند با استفاده از فیلترهای تصویری ماهیت این اشیای پرنده را مشخص کنند، با این حال هنوز به درستی مشخص نشده که این پرندگان ناشناخته، دقیقا چه چیز هستند.

عکس بشقاب پرنده در مریخ

البته گفته شده که ممکن است این اشیا ماهواره‌، شهاب‌سنگ‌، و یا بازمانده‌هایی از قطعات جدا شده از مریخ‌نورد در حین فرود باشد.

اخبار مرتبط :

نظر بازدید کنندگان :


شما هم نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید :

نام:
ایمیل:
متن کامل نظر:
اعتبار سنجی : *     لطفا عبارت زیر را در این قسمت وارد کنید
 
 
   

یادداشت

ضعف مدیریت بحران و تابلوی لنج های سوخته ديّري

ضعف مدیریت بحران و تابلوی لنج های سوخته ديّري حسین بردستانی ظهر جمعه گذشته در دهه اول ماه مبارک رمضان و در گرمای سوزان تابستان، برای مردم روزه دار دیّر، تاریخی غم انگیز رقم خورد. با کمال تاسف نوزده فروند لنج (براساس گزارش تعاونی لنج داران دیّر) در برابر چشمان مردم و مسئولین شهر بالغ بر چهار ساعت و در حالیکه هیچکس قدرت کنترل و مواجهه با آتش را نداشت، در میان شعله های سوزان و بی رحم آتش سوخت!برای لنج داران و صیادان که لنج و شناور دریایی، تمام زندگی آنهاست، انگار گرمای شدید تابستان کافی نبود که با اشک گرم و حزن آلود مردم نیز توام شد. در این حادثه تعداد قابل توجهی از شناورهای دیّری طعمه شعله های مهیب آتش شدند تا زنگ خطری باشد برای بزرگترین بندر صیادی کشور آنهم در آستانه فصل صید میگوی خلیج فارس که در واقع قریب چهار ماه دریانوردان در انتظار این فصل می مانند. شعله های آتش در میان چشمان متعجب و پر از اندوه لنجداران دیّری، پیکره چوبی آغشته به گازوئیل لنجها را بلعید و دل شهروندان دیّری را بیش از چوب های بی جان لنج ها سوزاند. اما به راستی چه کسی باید پاسخگوی این بحران و میهمان ناخوانده باشد؟!..

تمامی حقوق برای وب سایت خبری بیستان محفوظ می باشد
طراحی و اجرا : شرکت فن آوری اطلاعات آراد