بشقاب پرنده‌ ها در مریخ مشاهده شدند + عکس

کد مطلب: AG-10595    تاريخ انتشار: 5/6/1391  

شقاب پرنده در مریخ

انتشار عکس‌‌ها و فیلم‌هایی که اخیرا کاوشگر کنجکاوی از مریخ ارسال کرده، شایعات در مورد وجود فضایی‌ها را افزایش داده است.

مریخ‌نورد «کنجکاوی» که اوایل ماه جاری میلادی در عملیاتی نفس‌گیر توانست با موفقیت در مریخ فرود آید، اخیرا تصاویری را به زمین ارسال کرده، که در برخی از آن‌ها اشیای پرنده ناشناخته‌ای قابل مشاهده‌ است.

با انتشار این تصاویر، شایعه وجود یوفوها (اشیای پرنده منتسب به موجودات فضایی) بیش از پیش افزایش یافته است.

در همین حال، برخی محققان تلاش کرده‌اند با استفاده از فیلترهای تصویری ماهیت این اشیای پرنده را مشخص کنند، با این حال هنوز به درستی مشخص نشده که این پرندگان ناشناخته، دقیقا چه چیز هستند.

عکس بشقاب پرنده در مریخ

البته گفته شده که ممکن است این اشیا ماهواره‌، شهاب‌سنگ‌، و یا بازمانده‌هایی از قطعات جدا شده از مریخ‌نورد در حین فرود باشد.

اخبار مرتبط :

نظر بازدید کنندگان :


شما هم نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید :

نام:
ایمیل:
متن کامل نظر:
اعتبار سنجی : *     لطفا عبارت زیر را در این قسمت وارد کنید
 
 
   

یادداشت

به بهانه موتور سواری نهاوندیان در مشهد

به بهانه موتور سواری نهاوندیان در مشهد حمید موذنی: چند سال قبل در حدود ساعت ۲ بعد از ظهر موتورسوار نیروی انتظامی را دیدم که در یکی از میادین بوشهر بدون کلاه ایمنی و در خلاف مسیر جاده طول خیابان را به آرامی طی می کرد. به اشاره ای صدایش زدم تا با‌یستد. از وی پرسیدم که این رفتار شما مناسب نیست و شما به عنوان مجری قانون باید قانون را بیش از هر کس دیگری رعایت کنید؛ در پاسخ من گفت که حالا ظهر است و کسی نیست که مرا ببیند. به او گفتم که اگر کودکی در یکی از اتومبیل‌های در حال عبور شما را ببیند این کار می‌تواند بسیار بیشتر از تعالیم مدرسه‌ای بر روی او تاثیر گذارد و کودک مشاهده گر با این تصویر، تصور او را از رعایت و اهمیت قانون ضعیف می سازد.

تمامی حقوق برای وب سایت خبری بیستان محفوظ می باشد
طراحی و اجرا : شرکت فن آوری اطلاعات آراد