بشقاب پرنده‌ ها در مریخ مشاهده شدند + عکس

کد مطلب: AG-10595    تاريخ انتشار: 5/6/1391  

شقاب پرنده در مریخ

انتشار عکس‌‌ها و فیلم‌هایی که اخیرا کاوشگر کنجکاوی از مریخ ارسال کرده، شایعات در مورد وجود فضایی‌ها را افزایش داده است.

مریخ‌نورد «کنجکاوی» که اوایل ماه جاری میلادی در عملیاتی نفس‌گیر توانست با موفقیت در مریخ فرود آید، اخیرا تصاویری را به زمین ارسال کرده، که در برخی از آن‌ها اشیای پرنده ناشناخته‌ای قابل مشاهده‌ است.

با انتشار این تصاویر، شایعه وجود یوفوها (اشیای پرنده منتسب به موجودات فضایی) بیش از پیش افزایش یافته است.

در همین حال، برخی محققان تلاش کرده‌اند با استفاده از فیلترهای تصویری ماهیت این اشیای پرنده را مشخص کنند، با این حال هنوز به درستی مشخص نشده که این پرندگان ناشناخته، دقیقا چه چیز هستند.

عکس بشقاب پرنده در مریخ

البته گفته شده که ممکن است این اشیا ماهواره‌، شهاب‌سنگ‌، و یا بازمانده‌هایی از قطعات جدا شده از مریخ‌نورد در حین فرود باشد.

اخبار مرتبط :

نظر بازدید کنندگان :


شما هم نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید :

نام:
ایمیل:
متن کامل نظر:
اعتبار سنجی : *     لطفا عبارت زیر را در این قسمت وارد کنید
 
 
   

یادداشت

بدرود، مرتضی پاشا

بدرود، مرتضی پاشا خلیل شیخیانی > اییز بی دلیل به برگ ها عریانی و زردی نمی دهد. پاییز، ساعت ده و سی دقیقه جمعه بیست و سوم آبان ماه یک هزارو سیصدو نود و سه شمسی در بیمارستان بهمن تهران آرام ناقوسش را به صدا در آورد و صدایمرتضی پاشایی، مرد با احساس موسیقی پاپ ایران خاموش شد. صدای تو با ترانه تو رفتی در خانه می پیچد و من به احساسی چشم می دوزم که کنار خلیج فارس یا زاینده رود یا خزر یا هامون آرام از گونه ها سرازیر می شود. این روزها چنان دلم گرفته است که هیچکی برای من شبیه تو نبوده و من برای دلواپسی هایم دلواپس می مانم. لرزیدن شانه های همسرم را می بینم که چگونه معصومانه برای آرامش صدای یک ایرانی می لرزد. صدایی ...

تمامی حقوق برای وب سایت خبری بیستان محفوظ می باشد
طراحی و اجرا : شرکت فن آوری اطلاعات آراد