بشقاب پرنده‌ ها در مریخ مشاهده شدند + عکس

کد مطلب: AG-10595    تاريخ انتشار: 5/6/1391  

شقاب پرنده در مریخ

انتشار عکس‌‌ها و فیلم‌هایی که اخیرا کاوشگر کنجکاوی از مریخ ارسال کرده، شایعات در مورد وجود فضایی‌ها را افزایش داده است.

مریخ‌نورد «کنجکاوی» که اوایل ماه جاری میلادی در عملیاتی نفس‌گیر توانست با موفقیت در مریخ فرود آید، اخیرا تصاویری را به زمین ارسال کرده، که در برخی از آن‌ها اشیای پرنده ناشناخته‌ای قابل مشاهده‌ است.

با انتشار این تصاویر، شایعه وجود یوفوها (اشیای پرنده منتسب به موجودات فضایی) بیش از پیش افزایش یافته است.

در همین حال، برخی محققان تلاش کرده‌اند با استفاده از فیلترهای تصویری ماهیت این اشیای پرنده را مشخص کنند، با این حال هنوز به درستی مشخص نشده که این پرندگان ناشناخته، دقیقا چه چیز هستند.

عکس بشقاب پرنده در مریخ

البته گفته شده که ممکن است این اشیا ماهواره‌، شهاب‌سنگ‌، و یا بازمانده‌هایی از قطعات جدا شده از مریخ‌نورد در حین فرود باشد.

اخبار مرتبط :

نظر بازدید کنندگان :


شما هم نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید :

نام:
ایمیل:
متن کامل نظر:
اعتبار سنجی : *     لطفا عبارت زیر را در این قسمت وارد کنید
 
 
   

یادداشت

به بهانه مجوز دومین روزنامه استان

به بهانه مجوز دومین روزنامه استان کریم جعفری > خوشبختانه مجوز دومین روزنامه استان هم توسط معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد صادر شد و هفته‌نامه پیام عسلویه به زودی به شکل روزنامه منتشر خواهد شد. کمتر از 9ماه پیش بود که همین معاونت برای اولین بار در تاریخ معاصر بوشهر با صدور مجوز برای یک روزنامه موافقت کرد و انتشار این خبر واکنش‌های بسیاری را در پی داشت. اینکه در آن زمان چه گفته شد، مربوط به گذشته است، اما امروز روزنامه بامداد جنوب با همت گروهی از جوانان خوش‌ شآتیه استان به شماره 53 رسیده است و این امید و انتظار می‌رود که همین روند برای پیام عسلویه هم پیش بیاید. واقعیت آن است که ما به عنوان ...

تمامی حقوق برای وب سایت خبری بیستان محفوظ می باشد
طراحی و اجرا : شرکت فن آوری اطلاعات آراد