بشقاب پرنده‌ ها در مریخ مشاهده شدند + عکس

کد مطلب: AG-10595    تاريخ انتشار: 5/6/1391  

شقاب پرنده در مریخ

انتشار عکس‌‌ها و فیلم‌هایی که اخیرا کاوشگر کنجکاوی از مریخ ارسال کرده، شایعات در مورد وجود فضایی‌ها را افزایش داده است.

مریخ‌نورد «کنجکاوی» که اوایل ماه جاری میلادی در عملیاتی نفس‌گیر توانست با موفقیت در مریخ فرود آید، اخیرا تصاویری را به زمین ارسال کرده، که در برخی از آن‌ها اشیای پرنده ناشناخته‌ای قابل مشاهده‌ است.

با انتشار این تصاویر، شایعه وجود یوفوها (اشیای پرنده منتسب به موجودات فضایی) بیش از پیش افزایش یافته است.

در همین حال، برخی محققان تلاش کرده‌اند با استفاده از فیلترهای تصویری ماهیت این اشیای پرنده را مشخص کنند، با این حال هنوز به درستی مشخص نشده که این پرندگان ناشناخته، دقیقا چه چیز هستند.

عکس بشقاب پرنده در مریخ

البته گفته شده که ممکن است این اشیا ماهواره‌، شهاب‌سنگ‌، و یا بازمانده‌هایی از قطعات جدا شده از مریخ‌نورد در حین فرود باشد.

اخبار مرتبط :

نظر بازدید کنندگان :


شما هم نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید :

نام:
ایمیل:
متن کامل نظر:
اعتبار سنجی : *     لطفا عبارت زیر را در این قسمت وارد کنید
 
 
   

یادداشت

پارس‌جنوبی فردای لغو تحریم

پارس‌جنوبی فردای لغو تحریم سیدهادی میرباقری پ رسشی که امروز بیش از هر زمان دیگری مورد توجه فعالان بخش انرژی کشور قرار گرفته این است که توافق احتمالی هسته‌ای، چه تأثیری بر بخش انرژی و به‌ویژه نفت و گاز خواهد داشت؟ افزایش یا کاهش قیمت نفت و گاز و تغییر قیمت حامل‌های انرژی در کشور و منطقه، رونق کسب‌و‌کار، اشتغال‌زایی، ارتقای بازرگانی و... از سوی صاحب‌نظران به عنوان حوزه‌هایی که فردای پس از تحریم‌ها، دچار «جزر و مد» خواهند شد بیان می‌شوند. صاحب‌نظرانی که از دور و دست‌اندرکارانی که از نزدیک با سابقه طرح‌های توسعه پارس جنوبی و پروژه‌های کوچک و بزرگ این میدان مشترک گازی آشنایی دارند، به‌خوبی می‌دانند تحریم‌های غیرمنصفانه و همه جانبه‌ای که در یک دهه اخیر علیه کشورمان وضع شده است اگرچه همچون جنگ تحمیلی هزینه‌های سنگینی بر کشور وارد کرد و از دیدگاه امام راحل(ره)، به‌درستی، نوعی «نعمت» تلقی شد نه‌تنها نتوانسته است روند توسعه فازهای پارس جنوبی را متوقف کند بلکه در دل خود موهبت‌هایی از جمله افزایش خوداتکایی و اعتماد به باور توانستن را با جان ایران و ایرانی، عجین کرده است.

تمامی حقوق برای وب سایت خبری بیستان محفوظ می باشد
طراحی و اجرا : شرکت فن آوری اطلاعات آراد