بشقاب پرنده‌ ها در مریخ مشاهده شدند + عکس

کد مطلب: AG-10595    تاريخ انتشار: 5/6/1391  

شقاب پرنده در مریخ

انتشار عکس‌‌ها و فیلم‌هایی که اخیرا کاوشگر کنجکاوی از مریخ ارسال کرده، شایعات در مورد وجود فضایی‌ها را افزایش داده است.

مریخ‌نورد «کنجکاوی» که اوایل ماه جاری میلادی در عملیاتی نفس‌گیر توانست با موفقیت در مریخ فرود آید، اخیرا تصاویری را به زمین ارسال کرده، که در برخی از آن‌ها اشیای پرنده ناشناخته‌ای قابل مشاهده‌ است.

با انتشار این تصاویر، شایعه وجود یوفوها (اشیای پرنده منتسب به موجودات فضایی) بیش از پیش افزایش یافته است.

در همین حال، برخی محققان تلاش کرده‌اند با استفاده از فیلترهای تصویری ماهیت این اشیای پرنده را مشخص کنند، با این حال هنوز به درستی مشخص نشده که این پرندگان ناشناخته، دقیقا چه چیز هستند.

عکس بشقاب پرنده در مریخ

البته گفته شده که ممکن است این اشیا ماهواره‌، شهاب‌سنگ‌، و یا بازمانده‌هایی از قطعات جدا شده از مریخ‌نورد در حین فرود باشد.

اخبار مرتبط :

نظر بازدید کنندگان :


شما هم نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید :

نام:
ایمیل:
متن کامل نظر:
اعتبار سنجی : *     لطفا عبارت زیر را در این قسمت وارد کنید
 
 
   

یادداشت

ضرورت همگرایی نخبگان بوشهری برای تصویب منطقه ازاد تجاری بوشهر

ضرورت همگرایی نخبگان بوشهری برای تصویب منطقه ازاد تجاری بوشهر مهرداد جشنی پور : در حالی که استان بوشهر با طولانی ترین مرز دریایی با خلیج فارس به طول بیش از700 کیلومتر و برخورداری از قابلیت ها و ظرفیت های ویژه از جمله صنایع نفت و گاز ، گمرکات و داشتن پس کرانه های مناسب ضرورت ایجاد منطقه آزاد تجاری بوشهر را بیش از این دو چندان احساس می کند اما با تصویب در دولت ظرف ماه گذشته به جای هم گرایی و ارائه بحث های کارشناسی در استان بیشتر شاهد تقابل در این موضوع در بخشی از نخبگان تریبون به دست رسانه ای استان هستیم .بوشهر پس از شش منطقه آزاد تجاری کیش، قشم، چابهار، انزلی، اروند و ارس در یک تاخیر حداقل بیست ساله در شرایطی داشتن یک منطقه آزاد تجاری را در دستور کار دولت قرار داده است که انتظار می رود...

تمامی حقوق برای وب سایت خبری بیستان محفوظ می باشد
طراحی و اجرا : شرکت فن آوری اطلاعات آراد