بشقاب پرنده‌ ها در مریخ مشاهده شدند + عکس

کد مطلب: AG-10595    تاريخ انتشار: 5/6/1391  

شقاب پرنده در مریخ

انتشار عکس‌‌ها و فیلم‌هایی که اخیرا کاوشگر کنجکاوی از مریخ ارسال کرده، شایعات در مورد وجود فضایی‌ها را افزایش داده است.

مریخ‌نورد «کنجکاوی» که اوایل ماه جاری میلادی در عملیاتی نفس‌گیر توانست با موفقیت در مریخ فرود آید، اخیرا تصاویری را به زمین ارسال کرده، که در برخی از آن‌ها اشیای پرنده ناشناخته‌ای قابل مشاهده‌ است.

با انتشار این تصاویر، شایعه وجود یوفوها (اشیای پرنده منتسب به موجودات فضایی) بیش از پیش افزایش یافته است.

در همین حال، برخی محققان تلاش کرده‌اند با استفاده از فیلترهای تصویری ماهیت این اشیای پرنده را مشخص کنند، با این حال هنوز به درستی مشخص نشده که این پرندگان ناشناخته، دقیقا چه چیز هستند.

عکس بشقاب پرنده در مریخ

البته گفته شده که ممکن است این اشیا ماهواره‌، شهاب‌سنگ‌، و یا بازمانده‌هایی از قطعات جدا شده از مریخ‌نورد در حین فرود باشد.

اخبار مرتبط :

نظر بازدید کنندگان :


شما هم نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید :

نام:
ایمیل:
متن کامل نظر:
اعتبار سنجی : *     لطفا عبارت زیر را در این قسمت وارد کنید
 
 
   

یادداشت

بچه پولدارها و تمنای تجلی

بچه پولدارها و تمنای تجلی داستان بچه پولدارها و جولانشان در فضای مجازی و حقیقی ، موجی از واکنش ها را برانگیخته. الحمدلله این روزها احساسات صمد بهرنگی وار در جامعه فروکش کرده وگرنه با خیل جوانانی که می خواستند مسلسل بخرند و دخل این جماعت مرفه را بیاورند چه باید می کردیم. پولدار بودن دیگر بد نیست. دیگر هیچ کس به سرمایه دارها نمی گوید زالو صفت. به آن که بام تا شام به فکر سودآوری بیشتر است می گویند کارآفرین.معنی خیلی چیزها عوض شده. ایرادی هم ندارد. جامعه ما قرار بود نه به شکل جامعه سرمایه داری باشد که در آن همه چیز بر محور و مدار پول می گردد و نه به شکل جوامع سوسیالیستی که فردیت و قابلیت آدم ها فدای یک جامعه بی طبقه شود. قرار بود همه چیزمان بر اساس خیرالا مور اوسطها شکل بگیرد. بشویم الگوی

تمامی حقوق برای وب سایت خبری بیستان محفوظ می باشد
طراحی و اجرا : شرکت فن آوری اطلاعات آراد