بشقاب پرنده‌ ها در مریخ مشاهده شدند + عکس

کد مطلب: AG-10595    تاريخ انتشار: 5/6/1391  

شقاب پرنده در مریخ

انتشار عکس‌‌ها و فیلم‌هایی که اخیرا کاوشگر کنجکاوی از مریخ ارسال کرده، شایعات در مورد وجود فضایی‌ها را افزایش داده است.

مریخ‌نورد «کنجکاوی» که اوایل ماه جاری میلادی در عملیاتی نفس‌گیر توانست با موفقیت در مریخ فرود آید، اخیرا تصاویری را به زمین ارسال کرده، که در برخی از آن‌ها اشیای پرنده ناشناخته‌ای قابل مشاهده‌ است.

با انتشار این تصاویر، شایعه وجود یوفوها (اشیای پرنده منتسب به موجودات فضایی) بیش از پیش افزایش یافته است.

در همین حال، برخی محققان تلاش کرده‌اند با استفاده از فیلترهای تصویری ماهیت این اشیای پرنده را مشخص کنند، با این حال هنوز به درستی مشخص نشده که این پرندگان ناشناخته، دقیقا چه چیز هستند.

عکس بشقاب پرنده در مریخ

البته گفته شده که ممکن است این اشیا ماهواره‌، شهاب‌سنگ‌، و یا بازمانده‌هایی از قطعات جدا شده از مریخ‌نورد در حین فرود باشد.

اخبار مرتبط :

نظر بازدید کنندگان :


شما هم نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید :

نام:
ایمیل:
متن کامل نظر:
اعتبار سنجی : *     لطفا عبارت زیر را در این قسمت وارد کنید
 
 
   

یادداشت

مردم؛حلقه مفقوده انتخابات استانی

مردم؛حلقه مفقوده انتخابات استانی فیاضی، سید جلال > طرح انتخابات استانی در سایر دوره های مجلس شورای اسلامی نیز مطرح بود ودر یک مرجله نیز شورای نگهبان آن را رد کرد ،اما بنظر میرسددر مجلس نهم، نمایندگان محترم مصمم هستند این طرح را نهایی کنند ؛ بطوریکه گفته میشود هیات رئیسه مجلس رایزنی ها با شورای نگهبان را برای رفع ایرادهای این شورا آغاز کرده است . بنظرمیرسد این طرح صرفنظر از مزایایی که موافقان برای آن مطرح می کنند چند ایراد اساسی دارد:-با استانی شدن انتخابات قطعا میزان مشارکت مردم در انتخابات کاهش خواهد یافت .چرا که مردم حوزه های انتخابیه کوچک با ناامید شدن از راهیابی نمایندگان خود به مجلس از حضور گسترده در انتخابات پرهیز خواهند کرد. براساس این مصوبه نامزدهایی که حداقل 15درصد آرا رادر حوزه انتخابیه خود بدست آورده اند با سایر کاندیداهایی که در استان رای بیشتری آورده اند

تمامی حقوق برای وب سایت خبری بیستان محفوظ می باشد
طراحی و اجرا : شرکت فن آوری اطلاعات آراد