بشقاب پرنده‌ ها در مریخ مشاهده شدند + عکس

کد مطلب: AG-10595    تاريخ انتشار: 5/6/1391  

شقاب پرنده در مریخ

انتشار عکس‌‌ها و فیلم‌هایی که اخیرا کاوشگر کنجکاوی از مریخ ارسال کرده، شایعات در مورد وجود فضایی‌ها را افزایش داده است.

مریخ‌نورد «کنجکاوی» که اوایل ماه جاری میلادی در عملیاتی نفس‌گیر توانست با موفقیت در مریخ فرود آید، اخیرا تصاویری را به زمین ارسال کرده، که در برخی از آن‌ها اشیای پرنده ناشناخته‌ای قابل مشاهده‌ است.

با انتشار این تصاویر، شایعه وجود یوفوها (اشیای پرنده منتسب به موجودات فضایی) بیش از پیش افزایش یافته است.

در همین حال، برخی محققان تلاش کرده‌اند با استفاده از فیلترهای تصویری ماهیت این اشیای پرنده را مشخص کنند، با این حال هنوز به درستی مشخص نشده که این پرندگان ناشناخته، دقیقا چه چیز هستند.

عکس بشقاب پرنده در مریخ

البته گفته شده که ممکن است این اشیا ماهواره‌، شهاب‌سنگ‌، و یا بازمانده‌هایی از قطعات جدا شده از مریخ‌نورد در حین فرود باشد.

اخبار مرتبط :

نظر بازدید کنندگان :


شما هم نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید :

نام:
ایمیل:
متن کامل نظر:
اعتبار سنجی : *     لطفا عبارت زیر را در این قسمت وارد کنید
 
 
   

یادداشت

نامه ای به اوباما

نامه ای به اوباما حبیب احمدزاده : چند وقت پیش با قاطعیت تمام،دولت و مجالس قانونگذاری آمریکا ورود نماینده معرفی شده از سوی دولت ایران برای تصدی کرسی نمایندگی کشورمان در سازمان ملل را به بهانه مترجمی در ماجرای موسوم به اشغال سفارت امریکا ، به خاک ایالات متحده ممنوع اعلام کردند.با خودم فکر کردم که اگر تاریخ ترازویی داشت کدامین طرف حق بیشتری برای اتخاذ چنین قاطعیتی داشت ؟و بدین‌سان چنین تحقیقی را به بهانه سالگرد انهدام هواپیمای ایرباس ایران پی گرفتم و اولین شرطم در تحقیق آن بود که سخنان خودی را سند قرار ندهم.این نتیجه کار است که برای خودم نیز حیرت‌انگیز بود حال و پس از آنکه ترجمه انگلیسی آن برای سایت‌های معروف ضدجنگ جهان ارسال شده متن فارسی را در اختیار هموطنانم قرار می‌دهم تا خود در این باره به داوری بپردازند. در خاتمه این مقدمه، لازم به یاداوری است که اصل انگلیسی اکثر قریب به اتفاق این اسناد، در نزد ...

تمامی حقوق برای وب سایت خبری بیستان محفوظ می باشد
طراحی و اجرا : شرکت فن آوری اطلاعات آراد